Wypoczynek w Giżycku na Mazurach

 

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na wycieczkę na Mazury do miejscowości Giżycko, hotel Europa nowa część. Piękne miejsce nad jeziorem, pyszne jedzenie.

Pierwszeństwo oraz specjalnie wynegocjowane ceny dla członków NSZZ Pracowników Policji oraz członków ich rodzin.

 

Termin : 30 lipiec - 1 sierpień 2021 roku

 

 

 

Giżycko – miasto w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie giżyckim. Położone na Mazurach, pomiędzy jeziorami Kisajno i Niegocin. Giżycko jest nazywane stolicą żeglarstwa w Polsce. Jest jednym z głównych portów na szlaku wielkich jezior mazurskich i jednym z polskich ośrodków turystycznych i wypoczynkowych.

 

Opis obiektu – Hotel położony jest w Giżycku nad samym brzegiem jeziora Kisajno (zatoka Tracz).

Pokoje 2 osobowe. Do dyspozycji gości nieodpłatnie sprzęt pływający: rowery wodne, łodzie wiosłowe, prywatna plaża hotelu z leżakami, plac zabaw i kącik zabaw dla dzieci, Internet WI-FI.

 

Wyżywienie  - śniadanie bufet szwedzki, serwowana obiadokolacja trzydaniowa z wodą.

 

Dzień 1

Wyjazd KWP Kraków, przyjazd do Giżycka, zakwaterowanie, obiadokolacja, wieczorek nad jeziorem ognisko z kiełbaskami, nocleg

 

Dzień 2

Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem, całodniowa wycieczka do Świętej Lipki : zwiedzanie barokowego kościoła wraz z koncertem organowym, najstarsze na Warmii i Mazurach miejsce pielgrzymkowe, następnie przejazd do Reszla zwiedzanie: most gotycki, zamek biskupów warmińskich (wejście na wieżę i do pomieszczenia w lokach gdzie przetrzymywano więźniów, a tu historia o ostatniej czarownicy spalonej na stosie w Europie). W zamku spacer do kościoła gotyckiego. Stąd przejazd do Wilczego Szańca, byłej wojennej kwatery Hitlera. Powrót ok. 17 godz. do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

 

Dzień 3

Śniadanie, wykwaterowanie, spacer po Giżycku: Twierdza Boyen, to jeden z najlepiej zachowanych zabytkó1) architektury obronnej XIX wieku w Polsce. Most obrotowy na Kanale Łuczańskim - most zbudowano w roku 1860 dla ułatwienia łącznosći Twierdzy Boyen z miastem, był i jest obracany ręcznie przez jednego człowieka. Wyjazd w drogę powrotną, po drodze obiad. Przyjazd w godzinach wieczornych.

 

CENA: Termin: 30 lipiec - 1 sierpień 2021 roku

Członkowie NSZZ Pracowników Policji - 400 zł /os

Pozostali                                             - 590 zł /os


Cena zawiera w każdym przypadku:

  • Transport autokarem,
  • Zakwaterowanie: 2 noclegi, pokoje 2-3 osobowe
  • Wyżywienie: obiadokolacją * 2, ognisko z kiełbaskami * 1, śniadanie *2, obiad *1,
  • Usługa przewodnika na miejscu,
  • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów:Twierdza Boyen, Wilczy Szaniec, Reszel
  • Ubezpieczenie nnw 5000 zł.

 

Wycieczka odbędzie się przy minimum 45 os. chętnych.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.

Ograniczona ilość miejsc !!!

        

Kontakt telefoniczny oraz zapisy do 5 marca 2021 roku pod nr 83-54-955 / 793 369 335 - Skiba Justyna oraz pocztą e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Osoby z KMP/KPP woj. małopolskiego, zainteresowane niniejszą ofertą proszone są o kontakt z Przewodniczącymi Zarządów Terenowych Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Pracowników Policji działających w danej jednostce organizacyjnej ewentualnie bezpośrednio z Przewodniczącą WZZ Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Pracowników Policji w Krakowie Justyna Skiba – tel. 83-54-955 / 793 369 335