Zarząd Terenowy NSZZ Pracowników Policji w porozumieniu z Zarządem Terenowym NSZZ Policjantów KMP w Krakowie uprzejmie informuje o możliwości wyrobienia kart do sklepu SELGROS, bez konieczności posiadania działalności gospodarczej.

Szczegóły propozycji: 

  1. Karty o których mowa służą wyłącznie do zakupów prywatnych (na paragon).
  2. Jest to propozycja CAŁKOWICIE BEZPŁATNA.
  3. Nasi klienci mają możliwość przystąpienia do programu Partner Selgros i korzystania z szeregu zniżek w instytucjach współpracujących z Selgros na terenie całego kraju. W Krakowie są to między innymi Park Wodny, Teatr Łaźnia Nowa i inne. Szczegóły na stronie http://www.selgros.pl/SelgrosPartner/oferty
  4. Pierwsze użycie karty wymaga aktywacji w dziale obsługi klienta, (przy wejściu na halę).
  5. Dane niezbędne do założenia karty to imię i nazwisko oraz aktualny adres zamieszkania(ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość) - w celu otrzymywania gazetki promocyjnej sklepu.

 

Karty możemy wyrobić również dla członków Państwa rodzin, wystarczy podać dodatkowe dane osób.

 

Powyższe informacje należy przesyłać mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Można również dostarczyć osobiście do siedziby NSZZ Pracowników Policji w Komendzie Wojewódzkiej Policji  w Krakowie lub do pokoju nr 639.

Pytania proszę kierować pod nr tel. 83-54-955/902 Przewodnicząca NSZZPP WZZ w Krakowie Skiba Justyna