Wojewódzki Zarząd Zakładowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Pracowników Policji z wielką przyjemnością zaprasza na spektakl komediowy „PRZEBÓJ SEZONU” w Nowohuckim Centrum kultury – Kraków al. Jana Pawła II 232.

Informujemy, że udało nam się ponownie wynegocjować zniżkę dla członków Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Pracowników Policji. Wszystkim pozostałym pracownikom Policji oraz funkcjonariuszom, dajemy możliwość skorzystania z oferty zakupu biletów.

 

 Cena biletów dla członków Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Pracowników Policji oraz członków Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów – 40 zł

Pozostali – 60 zł.

Link do artykułu: http://nszzpp-krakow.org.pl/165-spektakl-komediowy-przeboj-sezonu-w-nowohuckim-centrum-kultury

 

 

O NCK w pigułce

Nowohuckie Centrum Kultury, obecne na kulturalnej mapie Krakowa od 1983 roku, swoją ofertę programową kieruje do mieszkańców Krakowa reprezentującej każdą grupą wiekową – od przedszkolaków po seniorów. Jednocześnie – realizujących swoją misję – stawia sobie za cel przygotowanie i angażowanie społeczeństwa do aktywnego odbioru kultury w szerokim tego pojęcia znaczeniu, również poprzez współtworzenie jej wartości.

W ramach Centrum działa m.in. Zespół Góralski HAMERNIK, Dziecięcy Zespół Góralski MALI HAMERNICY, Zespół Pieśni i Tańca NOWA HUTA, Grupa Wokół Centrum, Teatr Ab Intra, a także kilkanaście innych zespołów, reprezentujących szeroki wachlarz aktywności tanecznych i artystycznych.

NCK dysponuje jedną z największych w Krakowie scen teatralnych, na której gości najlepsze oraz najbardziej znane w Polsce i na świecie spektakle teatralne, muzyczne, taneczne, baletowe oraz kabaretowe, które są adresowane do widzów każdej grupy wiekowej i prezentują różnorodne formy wyrazu scenicznego.

NCK jest także producentem cyklicznych imprez o charakterze festiwalowym, które zagościły na dobre w kalendarzu imprez kulturalnych w Krakowie i niezmiennie cieszą się dużą popularnością wśród publiczności: Festiwal Teatrów dla Dzieci, BalletOFFFestival, Festiwal Tańca Współczesnego SPACER, Alternatywny Festiwal, a także Kombinat Kultury.

Instytucja prowadzi ponadto bogatą działalność wystawienniczą w kilku przestrzeniach ekspozycyjnych, znajdujących się na jej terenie, prezentując pracę wybitnych polskich artystów. Regularnie zmieniające się wystawy pozwalają na obcowanie ze sztuką w jej cudownej wielowymiarowości form i wielobarwności konwencji artystycznych. W październiku 2016 roku Centrum otworzyło pierwszą stałą Galerię Zdzisława Beksińskiego w Krakowie, w której prezentowanych jest 50 obrazów z tzw. okresu fantastycznego w twórczości artysty.

Dzięki swoim możliwościom lokalowym – sale taneczne, baletowe i konferencyjne, sala teatralna
z widownią dla sześciuset widzów, sala kameralna, pracownie tematyczne itp. Centrum jest również bardzo często gospodarzem zewnętrznych – krajowych i międzynarodowych – imprez: sympozjów, kongresów, targów i wystaw kolekcjonerskich.

W ciągu roku Nowohuckie Centrum Kultury odwiedza ponad pół miliona osób!

 

 Adres strony: https://nck.krakow.pl/

 

NA SKRÓTY

   Aktualne spektakle w NCK Kraków:   https://nck.krakow.pl/wydarzenia/wydarzenia-spektakle/

   Zapisy na zajęcia:                                  https://www.strefazajec.pl/company/NCK-id276.html

   Rezerwacja biletów:                              https://nck.krakow.pl/rezerwacja-biletow-2/

   Aktualności:                                            https://nck.krakow.pl/aktualnosci/

   Wydarzenia:                                            https://nck.krakow.pl/wydarzenia/

   Zajęcia:                                                    https://nck.krakow.pl/zajecia/

   Oferta:                                                     https://nck.krakow.pl/oferta/

   Kontakt:                                                  https://nck.krakow.pl/kontakt/