OFERTA NIEAKTUALNA - Od 1 listopada 2017 karnety OKSYSTEM przestaną działać !!!

 

KARNETY SPORTOWE OK SYSTEM

DLA CZŁONKÓW NIEZALEŻNEGO SAMORZĄDNEGO ZWIĄZKU ZAWODOWEGO PRACOWNIKÓW POLICJI

ORAZ

DLA CZŁONKÓW NIEZALEŻNEGO SAMORZĄDNEGO ZWIĄZKU ZAWODOWEGO POLICJANTÓW

 

W związku z wieloma sygnałami ze strony członków naszej organizacji w sprawie wprowadzenia karnetów sportowych, Wojewódzki Zarząd Zakładowy NSZZ Pracowników Policji w Krakowie w porozumieniu z Wojewódzkim Zarządem NSZZ Policjantów woj. Małopolskiego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Państwa dzięki prowadzonym rozmowom z firmą OK System, pragnie przedstawić ofertę skierowaną dla pracowników oraz funkcjonariuszy Policji należących do NSZZ Pracowników Policji i NSZZ Policjantów oraz członków ich rodzin.

 

Unikalna Oferta dotyczy zakupu karnetów sportowo-rekreacyjnych OK System.

W ofercie firmy znajdują się bogate pakiety umożliwiające korzystanie z wielu dyscyplin sportowych w ponad 4000 obiektach dostępnych w całej Polsce.

Poniżej prezentujemy propozycje cenowe dotyczące pakietu podstawowego LightFit oraz pakietu GoFIT (pakiet GoFIT w swojej ofercie sieć siłowni PLATINIUM).

 

 LightFIT

Został stworzony dla osób chcących realizować założenia treningowe, przy zachowaniu optymalnej ceny. To dostęp do najpopularniejszych dyscyplin sportowych (siłownia, fitness, basen) oraz dodatkowych (sztuki walki, squash, grota solna, lodowisko, ścianka wspinaczkowa). Do niektórych usług obowiązują dopłaty.

Obejmuje 2 600 obiektów sportowych w całej Polsce, więcej informacji dostępne na stronie obiektu: https://www.oksystem.pl/oferta/firmowy/mklightfit2016?mtype=list

 

Pracownik/Policjant członek NSZZ PP/NSZZ P

75,00 zł

Dziecko

                Pakiet                                                                                    Open(1*dziennie)

                JUNIOR                                                                                        80,00 zł

                AQUA                                                                                           40,00 zł

 

GoFIT

 To bogaty pakiet sportowy z pełną propozycją treningów dla aktywnych. Posiada w swojej ofercie blisko 4000 obiektów sportowych dostępnych na terenie całego kraju, m.in. siłownia, basen, fitness oraz dodatkowo 25 dyscyplin sportowych tj.: squash, tenis, sztuki walki, ścianka wspinaczkowa, joga, zumba. Dostępny w opcji 2 * w tygodniu lub OPEN. W swej ofercie posiada również sieć siłowni PLATINIUM. Więcej informacji dostępne na stronie obiektu: https://www.oksystem.pl/oferta/firmowy/gofit?mtype=list

 

Pracownik/Policjant członek NSZZ PP i NSZZ P

109,00 zł (OPEN 1*dziennie)

 89,00 zł (2 * w tygodniu)

Dziecko

                Pakiet                                                                                    Open(1*dziennie)

                JUNIOR                                                                                        80,00 zł

                AQUA                                                                                           40,00 zł

 

 Zapisy przyjmowane są w siedzibie Związku NSZZ PP oraz NSZZ P

telefonicznie pod nr:

83-54-955/902/ 793 369 335 - Justyna Skiba

                                      83-57-575/ 507 121 138 - Grzegorz Gubała                            

 oraz

pocztą internetową e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

KONTO DO WPŁAT ZA KARNETY

Imię i Nazwisko:     Justyna Skiba

Nr rachunku:          03 1750 0012 0000 0000 2210 0432

Tytuł:                      Opłata za karnet OKSystem - Rodzaj Karnetu - Imię i Nazwisko użytkownika - Za jaki miesiąc

 

 Osoby, które chcą korzystać z karnetu w danym miesiącu muszą zapisać się oraz dokonać wpłaty za karnet do 10 dnia miesiąca poprzedzającego.

(Przykład: jeżeli chcemy korzystać z karnetu od 1 maja 2017 roku musimy zapisać się i dokonać wpłaty za karnet do 10 kwietnia 2017 roku)

Analogicznie należy postępować w przypadku chęci korzystania z karnetu w każdym następnym miesiącu.

(Przykład: korzystanie od 1 czerwca 2017 roku musimy zapisać się i dokonać wpłaty za karnet do 10 maja 2017 roku; korzystanie od 1 lipca 2017 roku musimy zapisać się i dokonać wpłaty za karnet do 10 czerwca 2017 roku; ITD)

 Osoby, które NIE chcą korzystać z karnetu w danym miesiącu także proszone są o zgłoszenie tego faktu do 10 dnia miesiąca poprzedzającego.

(Przykład: jeżeli NIE chcemy korzystać z karnetu od 1 czerwca 2017 roku powinniśmy to zgłosić do 10 maja 2017 roku)

Informujemy również, że osoby które nie dokonają wpłaty za karnet zostaną automatycznie skreślone z listy na kolejny miesiąc.

 

Członkowie NSZZ Pracowników Policji i NSZZ Policjantów z Komend Miejskich i Powiatowych woj. Małopolskiego, zainteresowani dla siebie, ewentualnie dla członków swych rodzin niniejszą ofertą proszeni są o kontakt z Przewodniczącymi Zarządów Terenowych NSZZ Pracowników Policji lub NSZZ Policjantów, działających w danej jednostce organizacyjnej, ewentualnie bezpośrednio z Przewodniczącą Wojewódzkiego Zarządu Zakładowego NSZZ Pracowników Policji w Krakowie lub Przewodniczącym NSZZ Policjantów woj. Małopolskiego.