Oferta Parku Westernowego TWINPIGS sezon 2019

RODZINNY PARK ROZRYWKI

Westernowy Park Rozrywki w Żorach czyli przygoda, zabawa, rodzina!

 

Parków rozrywki jest wiele, ale Westernowy Park Rozrywki TWINPIGS to miejsce magiczne, w którym realizują się nie tylko dziecięce marzenia. W Parku Rozrywki TWINPIGS wszystko jest możliwe! Można się stać kowbojem, Indianinem, poszukiwaczem przygód i złota. Wraz z rodziną pokonać ekscytujący parki linowy, bawić się w podchody w lesie, obejrzeć pojedynek rewolwerowców, pojeździć na kucyku, ale i na zapierających dech karuzelach. Westernowy Park Rozrywki TWINPIGS pozwala zajrzeć nie tylko do tajemniczego podziemia, ale też podmorskich głębin. Pogłaskać alpakę i wydoić krowę. Zjeść pyszny obiad, usiąść wygodnie w kinie 5D i sprawdzić swoje umiejętności, refleks, na wirtualnej, supernowoczesnej strzelnicy. Na odwiedzających w każdym wieku czeka ponad 40 atrakcji. Wizyta w świetnie zlokalizowanym Westernowym Parku Rozrywki w Żorach to nieskrępowana, beztroska, bezpieczna zabawa dla całej rodziny.

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty:

Cena dla członków NSZZ Pracowników Policji na sezon 2019 – 45 zł. od biletu wstępu.

Cena dla osób nie zrzeszonych do NSZZ Pracowników Policji na sezon 2019 – 50 zł. od biletu wstępu.

Cena dla Dzieci do 100 cm wzrostu – symboliczna 1 zł ( opłata na miejscu )

 

Przypominamy, że pracownicy Policji KWP W Krakowie mogą skorzystać z dofinansowania zakupu w/w biletów wstępu z ZFŚS na podstawie otrzymanego imiennego dowodu wpłaty.

 

Ilość biletów ograniczona.

 

Zamówienia oraz odbiór biletów wstępu przyjmowane są do 30 sierpnia 2019 r. telefonicznie pod nr 83-54-955 / 793 369 335 - Skiba Justyna oraz pocztą e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Osoby z KMP/KPP woj. małopolskiego, zainteresowane niniejszą ofertą proszone są o kontakt z Przewodniczącymi Zarządów Terenowych Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Pracowników Policji działających w danej jednostce organizacyjnej ewentualnie bezpośrednio z Przewodniczącą WZZ Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Pracowników Policji w Krakowie Justyna Skiba – tel. 83-54-955 / 793 369 335