OFERTA NIEAKTUALNA - Od 1 kwietnia 2019 karnety VanityStyle przestaną działać !!!

 

KARNETY SPORTOWE VANITYSTYLE  DLA CZŁONKÓW: NIEZALEŻNEGO SAMORZĄDNEGO ZWIĄZKU ZAWODOWEGO PRACOWNIKÓ POLICJI oraz NIEZALEŻNEGO SAMORZĄDNEGO ZWIĄZKU ZAWODOWEGO POLICJANTÓW.

 

Po dokładnym przeanalizowaniu ofert firm prowadzących sprzedaż w/w produktów, najbardziej atrakcyjnie cenowo oraz pod kątem ilości obiektów dostępnych w ramach umowy okazała się oferta firmy VANITYSTYLE.

Główną różnicą w przypadku karnetów FITPROFIT oraz FITSPORT jest otrzymanie fizycznego imiennie wystawionego na użytkownika karnetu, który należy okazać przy każdym wejściu w obiekcie. Recepcjonista może również poprosić użytkownika o okazanie dokumentu tożsamości.

Bardzo proszę o zaznajomienie się z poniższą ofertą oraz informację.

Warunki cenowe przedstawione poniżej obowiązują w przypadku zgłoszenia co najmniej 100 pracowników do łącznie obu programów.

Zmiana usługodawcy obowiązuje od 1 listopada 2017 r. i dotyczy wszystkich użytkowników, nowych oraz korzystających z poprzedniego usługodawcy. 

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem – 793 369 335 Justyna Skiba

 

 

KARNET FITPROFIT

to bogaty pakiet sportowy z pełną propozycją treningów dla aktywnych. NIELIMITOWANA LICZBA WEJŚĆ NA WIELE AKTYWNOŚCI JEDNEGO DNIA W RÓŻNYCH OBIEKTACH PRZEZ 7 DNI W TYGODNIU. Posiada w swojej ofercie blisko 3500 obiektów sportowych dostępnych na terenie całego kraju, m.in. siłownia, basen, fitness oraz dodatkowo 25 dyscyplin sportowych tj.: squash, tenis, sztuki walki, ścianka wspinaczkowa, joga, zumba. Około 1200 rabatów z zakresu spotu, zdrowia, pielęgnacji, Spa i Wellness. W swej ofercie posiada również sieć siłowni PLATINIUM. Więcej informacji dostępne na stronie: https://www.fitprofit.pl/obiekty

 

Pracownik/Policjant członek NSZZ PP i NSZZ P

– 109,00 (OPEN 1*dziennie) - od 1 sierpnia 2018 roku cena 119,00

 

Dziecko(do 15 roku życia) 

Pakiet                                                                                    Open(1*dziennie)

KARTA PEŁNA ( lista obiektów )                                                        89,00

KARTA BASENOWA                                                                          36,90

 

 

KARNET FITSPORT

to unikalny pakiet sportowo-rekreacyjny dla osób, które lubią spędzać czas aktywnie i różnorodnie ale sami lubią decydować kiedy korzystają z wizyt w obiektach. Karnet umożliwia do skorzystania z 8 wizyt miesięcznie. W ramach FITSPORT do Twojej dyspozycji oddajemy ponad 2500 obiektów sportowych, w tym 20 dyscyplin sportowych tj: squash, tenis, sztuki walki, ścianka wspinaczkowa, joga, zumba. Więcej informacji dostępne na stronie obiektu: http://www.kartafitsport.pl/obiekty

 

 

Pracownik/Policjant członek NSZZ PP i NSZZ P

89,00  (8 wejść w miesiącu)

 

Dziecko ( do 15 roku życia ) 

Pakiet                                                                                    Open(1*dziennie)

KARTA PEŁNA ( lista obiektów )                                                        75,00

KARTA BASENOWA                                                                          35,00

 

 Osoby, które chcą korzystać z karnetu w danym miesiącu muszą zapisać się oraz dokonać wpłaty za karnet do 10 dnia miesiąca poprzedzającego. 

(Przykład: jeżeli chcemy korzystać z karnetu od 1 grudnia 2017 roku musimy zapisać się i dokonać wpłaty za karnet do 10 listopada 2017 roku)

Analogicznie należy postępować w przypadku chęci korzystania z karnetu w każdym następnym miesiącu.

(Przykład: korzystanie od 1 stycznia 2018 roku musimy zapisać się i dokonać wpłaty za karnet do 10 grudnia 2017 roku; korzystanie od 1 lutego 2018 roku musimy zapisać się i dokonać wpłaty za karnet do 10 stycznia 2018 roku; ITD)

 Osoby, które NIE chcą korzystać z karnetu w danym miesiącu także proszone są o zgłoszenie tego faktu do 10 dnia miesiąca poprzedzającego. 

(Przykład: jeżeli NIE chcemy korzystać z karnetu od 1 stycznia 2018 roku powinniśmy to zgłosić do 10 grudnia 2017 roku)

Informujemy również, że osoby które nie dokonają wpłaty za karnet zostaną automatycznie skreślone z listy na kolejny miesiąc.

 

Członkowie NSZZ Pracowników Policji i NSZZ Policjantów z Komend Miejskich i Powiatowych woj. Małopolskiego, zainteresowani dla siebie, ewentualnie dla członków swych rodzin niniejszą ofertą proszeni są o kontakt z Przewodniczącymi Zarządów Terenowych NSZZ Pracowników Policji lub NSZZ Policjantów, działających w danej jednostce organizacyjnej, ewentualnie bezpośrednio z Przewodniczącą Wojewódzkiego Zarządu Zakładowego NSZZ Pracowników Policji w Krakowie lub Przewodniczącym NSZZ Policjantów woj. Małopolskiego. 

telefonicznie: 54-955/902/ 793 369 335 - Justyna Skiba

                                              57-575/ 507 121 138 - Grzegorz Gubała                            

                                          oraz e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

                                                            Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.